אז איך זה עובד?

שרשרת ההפעלה של מערכת סולארית

קרני השמש - פאנל סולארי - בקר טעינה - מצבר טעינה - ממיר מתח - הפעלת מכשירים חשמליים

אדיר טרייד מתמחה בייבוא והתאמה של ציוד המיועד להקמה של מערכות סולאריות מנותקות רשת (OFF GRID).

ארבעת המוצרים המרכזיים למערכות סולאריות

פאנלים

בקרים

ממירים

סוללות

פנלים סולאריים של אדיר
שלב ראשון בשרשת ההפעלה

פאנל סולארי

פנלים סולאריים הם קולטי אור המשנים את אנרגיית האור הסולארית לאנרגיה חשמלית. אנרגיית האור הנקלטת על גבי הפנלים מייצרים זרם חשמלי המועבר באמצעות כבלים חשמליים לבקרי הטעינה. מה לבחור ישנם 4 סוגי פנלים סולאריים עיקריים: פנלים מסוג פולי – טכנולוגיה ישנה יותר ופחות יעילה, ולכן פנלי פולי מתאימים יותר להתקנות דלות תקציב. פנלים מסוג מונו – מסוגלים לעבוד בתנאים קשים יותר מבחינת אור וצל ויעילים יותר. משמעות הדבר היא שאם אתה לוקח פנל מונו ופנל פולי מאותו גודל, ובכמות אור שווה, המונו יפיק יותר חשמל. עם הזמן, ייעלמו פנלים מסוג פולי. פנלים מסוג מונו עם טכנולוגיית חצי-סל – טכנולוגיית החצי-סל היא העכשווית והמתקדמת ביותר שמעניקה פתרון לתנאי אור קשים (לדוגמה: עננים, צל, וכדומה). היתרון בטכנולוגיית החצי-סל נובע מכך שעל אותו שטח פנל, מספר התאים הפוטו-וולטאיים הוא כפול מפנל מונו רגיל. כלומר, אם בפנל -מונו רגיל יש 60 או 72 תאים , סולאריים, לפנל חצי סל יש 144 תאים סולאריים מה שגורם לתפוקה גבוהה בהרבה ולניצול מיטבי של התנאים (מזג אויר, זוויות, וכו'). חברת Adir Trade היא בין הראשונות שהביאו את טכנולוגיית חצי סל לישראל. פנלים גמישים – לפנלים גמישים יש שני יתרונות עיקריים: הראשון הוא כשמו כן הוא – גמישות. ניתן להתקינם במשטחים לא ישרים ועל ידי כך, לנצל שטחים שעם פנלים רגילים לא ניתן לעשות זאת בגלל קשיחותם. היתרון השני הוא המשקל. להשוואה, פנל רגיל שוקל כ-15 קילו ופנל גמיש שוקל כ- 3 קילו עם בדיוק אותה תפוקה. מה במלאי שלנו: פנלים מסוג מונו – 190W/12V פנלים מסוג מונו חצי-סל – 405W/24V פנלים גמישים – 160W/12V האביזרים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול: ועכשיו הגיע הזמן להכיר את האביזרים השונים שהופכים את הטיול בקרוואן לחוייה סולארית אמיתית, לדוגמא : סט של 4 פינות לפנל סולארי (תושבת) מפסק – לניתוק זרם בין המצבר לממיר בית פיוזים פיוז כבלים לחיבור בין הפנל לבקר ובין המצמבר לממיר מתאמים כלים להתקנה

מגוון בקרים סולאריים איכותיים
שלב שני בשרשרת ההפעלה

בקר טעינה

מטרת בקר הטעינה היא להטעין ולבקר את טעינת המצברים. במהלך הטעינה, הבקר מווסט את החשמל המגיע מהפנל הסולארי על מנת שיתאים למתח המצבר. לאחר מכן על הבקר לעצור את הטעינה כדי להימנע מטעינת יתר, דבר שעלול לפגוע במערכת (במצבר). אנו ב- Adir Trade מייבאים מגוון רחב של בקרים ובראשם בקרי MPPT. בקר MPPT הוא סוג הבקר המומלץ ביותר למערכת סולארית מכיוון שבקר זה מעלה את תפוקת המערכת 20% ומעלה ולא יקר משמעותית משאר סוגי הבקרים הסטנדרטיים. אנחנו מייבאים מגוון רחב של בקרים לכל הצרכים והתקציבים: בקרים של חברת Victron Energy – ויקטרון ‏אנרג'י ההולנדית, הידועים כבקרים המובילים והטובים בעולם, הן באיכות והן באחריות. בקרים של חברת SRNE (סירן) – בין הבקרים האיכותיים ביותר המיוצרים בסין. בקרי סירן מגיעים בשתי אופציות: הראשון בקר עם צג חיצוני והשני, בקר עם קישור Bluetooth ואפליקצייה בטלפון נייד. בקרים של חברת Must – מאסט, בין הבקרים הטובים המיוצרים בסין. מה במלאי שלנו: בקרים מסוג: 50, 60, 80, 85 ו-100 אמפר.

המשך כאן

סוללות סולאריות Trojan
שלב שלישי בשרשרת ההפעלה

מצברי טעינה

אם בחרתם במערכת סולארית לקראוון שלכם כדאי שתדעו שמערכת זו מבוססת לרוב על סוללה (בטריה או מטען). סוללה זו נטענת באמצעות הקרינה הסולרית ויש לה מטרה אחת – לספק אנרגיה לקראוון גם בשעות החשיכה. בטח תשמחו לדעת שתחום זה התפתח בשנים האחרונות וכיום ניתן לרכוש מוצרים נלויים שונים, למשל מערכת בקרה שמונעת טעינת יתר של הסוללה ומגוון של מצברים מסוגים שונים. כמו כן, כיום ניתן לרכוש מצברי פריקה עמוקה מג'ל/חומצה וכן מצבריAGM וזה המקום להסביר למה הכוונה. מצברי פריקה עמוקה מנצלים את האנרגיה שאוחסנה לאורך זמן ויש להם יכולת הטענה מחדש, כלומר ניתן להשתמש בהם באופן אינטנסיבי גם לאחר מחזורי שימוש מרובים. איזה מתח מצברי ג'ל – בקטגוריה זו ניתן למצוא מצברים שמספקים מתח חשמלי של 6 וולט ומצברים של 12 וולט. המשמעות היא שבמערכות שפועלות על 12 וולט ניתן לבחור בין שתי אפשרויות: חיבור שני מצברים של 6 וולט או שימוש במצבר אחד של 12 וולט. מצברי חומצה – בקטגוריה זו ניתן למצוא מצברים שמספקים מתח חשמלי של 6 וולט, 8 וולט ו-12 וולט. גם כאן ניתן להשתמש בשני מצברים של 6 וולט או במצבר אחד של 12 וולט. מצבריAGM – מצברים שמספקים מתח חשמלי של 12 וולט בלבד. מצברים אלו הם מצברים אטומים שאינם מצריכים טיפול או הוספת מים, כי המים שבמצבר מנוצלים מחדש באופן מחזורי בתהליך הפריקה והטעינה מחדש של המצבר.

ממיר סולארי של חברת סנווי
שלב רביעי בשרשרת ההפעלה

ממירי מתח

הממיר הוא השלב האחרון בשרשרת ההפעלה של מערכות סולאריןת. הממיר מקבל את המתח DC מהסוללות וממיר אותו למתח AC שניתן להשתמש בו במכשירים חשמליים כגון: מזגן, מקרר, טלוויזיה, מיקרוגל, וכו. השוני בין הממירים הוא בעוצמת האנרגיה (וואט) שהם מפיקים מהסוללות. ככל שהממיר חזק יותר, הוא יוכל להפעיל יותר מכשירי חשמל בו זמנית. אנחנו בחברת Adir Trade מייבאים אך ורק ממירים של סינוס טהור מהיצרנים המובילים והאמינים בעולם. אנחנו מייבאים ממירים איכותיים מסוגים שונים: חלקם מצויידים עם מטען (Combi) וחלקם בנוסף מצויידים עם בקר MPPT כיחידה אחת. אנו מייבאים מגוון רחב של ממירים לכל הצרכים והתקציבים: ממירים של חברת Victron Energy – ויקטרון ‏אנרג'י ההולנדית, הידועים כממירים המובילים והטובים בעולם, הן באיכות והן באחריות. ממרים של חברת Sunway – סאן ווי. בין הממירים האיכותיים המיוצרים בסין עם ביצועיים מעולים. ממירים של חברת Must – מאסט, חלק מהממרים מובנים עם בקר ‏MPPT‏ החוסכים את הצורך ברכישת ‏בקרים סולארים בנפרד.‏ כדי להקל עליכם את מלאכת בחירת הממירים נציג בפניכם את המוצרים השונים בקטגוריה זו, מההספק הנמוך לגבוה:‏‎ חשוב לציין שכל הממירים שלנו הם מסוג מתח סינוס טהור, ולכן מתאימים לכל סוגי מוצרי הצריכה כגון מקררים, מחשבים, וכו. ממיר מתח מסוג: ‏‎ Victron Phoenix Inverter 180VA-1200VA‎שהוא קומפקטי וקל משקל. ממיר מתח ‏Combi‏ קומבי מסוג ‏Victron Multiplus Inverter‏.‏‎ ‎הייחודיות של מוצרי קומבי נובעת ‏מכך שהם מסוגלים לקבל חשמל הן מהרשת או ממערכת הסולארית, ללא כל צורך התערבות. כמן כן. • ממירי מתח קומבי Multiplus מ1600 – 3000 וואט, 12 וולט • ממירי מתח קומבי Multiplus ‏ מ3000 – 5000 וואט, 24 וולט ממיר מתח ‏Combi‏ קומבי ‏MUST Solar Inverter with Charge Controller‏.‏‎ ‎הייחודיות ‏של מוצרי ‏MUST‏ היא שהם משלבים ממיר עם בקר ‏MPPT‏ באותה יחידה. כתוצאה מכך, הצרכן חוסך את ‏עלות הבקרים.‏ ממירי קומבי אלקטרוניים משולבים עם בקר ‏MPPT‏ מ3000 – 5000 וואט, 24 עד 48 וולט. ממירי קומבי של חברת סנווי מ2000-3000 וואט, עם 12 או או 24 וולט.

Book Your Appointment Now And Get 25% Off

Awesome Monsoon Sale - 25% OFF On All Professional Make Up From Only $59

Hair Cuts

Women's Haircut

$95+

Stylist Haircut

$55+

Teen's Haircut

$85+

Childern's Haircut

$40+

Make Up

Regular Makeup

$95+

Quick Fix Makeup

$55+

Just Eyes

$35+

Bridal Trial

$100+

Hair Color

Single Process

$70+

L'Oreal Color

$95+

Full Highlights

$135+

Half Highlights

$80+

Skin Care

Facials

$70+

Nutritional Advice

$95+

Toning

$135+

Regular Skin Care

$80+

Review us

Testimonials boost conversions. We are sure you have satisfied many clients along your way.They'll prove how good you really are. Awesome place with beautiful people who want you to get well soon. Their suggestions are something that you cannot miss!
Sharon Harper, Femina Miss Asia