בקרי טעינה סולאריים איכותיים

ממירים סולאריים סינוס טהור

אנחנו בחברת Adir Trade מייבאים אך ורק ממירים סולאריים מסוג סינוס טהור מהיצרנים המובילים והאמינים בעולם… תוכלו לבחור בין מבחר רחב של ממירי מתח לכל הצרכים והתקציבים..

הממיר הוא השלב האחרון בשרשרת ההפעלה של מערכות סולאריות. הממיר הסולארי מקבל את המתח DC מהסוללות וממיר אותו למתח AC שניתן להשתמש בו במכשירים חשמליים שונים, כגון:: מזגן,, מקרר, טלוויזיה, מיקרוגל, וכו'. 

השוני העיקרי בין הממירים הוא בעוצמת האנרגיה (וואט) שהם מפיקים מהסוללות.. ככל שהממיר חזק יותר, הוא יוכל להפעיל יותר מכשירי חשמל בו זמני. 

מגוון רחב של סוגי ממירי מתח סולאריים אמינים

מגוון סוגי ממיראים

ממיר קומפלט

ממירים סולאריים קומפלט משלבים בתוכם שלוש יחידות: ממיר, בקר ‏טעינה  מסוג MPPT או PWM וגם מטען מצברים. כתוצאה מכך, הצרכן חוסך את ‏עלות בקר המתח וגם מקבל אפשרות הטענה נוספת דרך רשת החשמל

ממיר קומבי

ממירי קומבי מגיעים עם מטען סט המאפשר להטעין את המצבר לא רק דרך האנרגיה הסולארית אלא גם דרך רשת החשמל. זו הייחודיות של ממיר קומבי. 

ממיר מתח מסוג 3000w

ממירי מתח קלאסי

ממיר מתח סינוס טהור סטנדרטי למערכות סולאריות 

איזה ממירי מתח סולאריים במלאי שלנו:

ממירים של 12V / 24V / 48V המתחילים מ-300W ומגיעים עד ל-5000W עם אפשרות של "שרשור" הממירים. שרשור ממירים היא אופציה לסנכרון של הממירים ובכך העלת ההספק שלהם. לדוגמא, כאשר מסנכרנים שני ממירים של 5000W, השניים ייצרו 10,000W יחדיו ובמידה ויסנכרנו ממיר נוסף של 5000W שלושת הממירים ייצרו 15,000W וכו'.

מבולבלים מה מתאים לכם?

מבולבלים? 

תצרו עמנו קשר ותענו בהקדם!

דברו איתנו בטלפון או במייל:

יורם: 050-3713355  

גלעד: 052-8719994

yoram.porat@adirtrade.co.il